Odstraňovač rzi a oxidů kovů - MO Remover

Odstraňovač rezavých skvrn MO Remover

Vysoce aktivní čistič pro okamžité odstranění skvrn způsobených korozí a kovovou oxidací z přírodních kamenů.

Odstraňovač rzi MO Remover je vhodný pro vnitřní i vnější použití na terasy, balkóny, dlažby, chodníky, zídky, ploty, sokly, náhrobky, krby, apod.

Na venkovních dlažbách, terasách, balkónech mohou vznikat rezavé skvrny od kovového zahradního nábytku, zapomenutého kovového nářadí, železitých hnojiv nebo vlivem úkapů rezavé vody z kovového zábradlí a okapů.

Pro rozpuštění a odstranění skvrn od rzi byl vyvinut speciální čistič MO Remover.

Je určený pro vyčištění skvrn způsobených korozí a kovovou oxidací z přírodních kamenů (včetně měkkých hornin), betonu, imitací kamene, terasa, cihel, klinker apod.

Odstraňovač MO Remover je vhodný pro vnitřní i vnější použití na terasy, balkóny, dlažby, chodníky, zídky, ploty, sokly, náhrobky, krby, omítky, střechy apod.

Balení odstraňovače rzi MO Remover

 

Po očištění doporučujeme ošetřit kamenný objekt impregnací, která vytvoří hydrofobní vrstvu a ochrání jej před dalším znečišťováním rzí, mastnotou, odstřikující špínou, ale také proti narušování mrazem.

 

Návod k použití odstraňovače rzi MO Remover:

Příprava povrchu: Před aplikací odstraňte volné nečistoty z povrchu. Před použitím proveďte test čističe - aplikací odstraňovače na malém skrytém místě (zvláště u leštěného mramoru). MO Remover je vhodný pro domácí i průmyslové použití. Čistič před použitím důkladně protřepejte.

Spotřeba: 50 - 200 ml/m2 v závislosti na stupni znečištění

Teplota vzduchu a materiálu při aplikaci od +5 do +40°C

Aplikace: Přípravek nanášejte postřikem, válečkem nebo štětcem rovnoměrně v dostatečném množství podle savosti povrchu. Nechte působit cca 10 - 20 minut. Poté očistěte mechanicky kartáčem a zbytky čističe důkladně omyjte vodou! Při silném znečištění postup opakujte až do úplného vyčištění.

Při aplikaci sprejováním je nutné používat ochranné pracovní pomůcky a zajistit dostatečnou ventilaci. Aerosol nesmí být inhalován. Dodržujte bezpečnostní pokyny uvedené na obalu.

Složení: Kapalná směs detergentů a kyselin.
Nehořlavý, netoxický, bez zápachu.
Je šetrný k podkladu a biologicky odbouratelný.